Konaklama en temel insanlık ihtiyacıdır ve yalnızca güvenli alanlarda yapılır. Misafirler bu alanın güvenliğini ölçmekten ziyade hissederler. Güvenlik Hissi… Ölçülebilir güvenliği oluşturacak olan birimler ise mimarlar ve mühendislerdir. Bu teknik ve ölçülebilir güvenliği his haline getirecek olanlar ise sosyoloji ve psikoloji eğitimi de almış Güvenlik Yönetmenleridir. Ölçülebilirliğin hissedilebilirliğe uyuşum performansını ölçecek olanlar ise deneticilerdir. İşte TURKEY SAFE HOTELS CLUB tam da bunun için kuruldu ; amaç ve içeriği dört programla misafir-çalışan can ve mal emniyeti ile güvenlik imajını hissedilebilir ve ölçülebilir standartlarda sağlamaktır.

TURKEY SAFE HOTELS CLUB; dört programı da içermekte olan bir çabadır.Bir çok ülkede sektörel bir uygulama olarak karşılaşılan güvenlik yönetimine gerekli hassasiyeti gösteren tesislerin bir araya gelerek işbirliği ve bilgi paylaşımında bulundukları, zamanla sektörün dolayısı ile o ülke turizminin, özellikle büyük kongre-toplantı konaklamalı turizmdeki pasta payının artmasına imkan veren çabalar mevcuttur.Bu çaba resmi olmaktan çok sektörel bir inisiyatiftir.

Aşağıdaki dört güvenlik yönetimi becerisini ve emniyetli ortam varlığını ölçülebilir kılmaya yönelik dört sektörel çabanın hepsine veya asgari birine üye olan oteller www.turkeysafehotelsclub.org web sitesinde alfabetik sıra ve üyelikleri ile listelenmektedir.

TÜM DÖRT PROGRAMA DA KATILAN OTELLERE MAVİ YILDIZLI 6005 KODLU SERTİFİKA VERİLMEKTEDİR.

CLUB ÜYELİĞİ YILLIK ÜYELİK BEDELİ:

BİR GİYDİRİLMİŞ ASGARİ ÜCRET + KDV/YIL

BİR GİYDİRİLMİŞ ASGARİ ÜCRET + KDV/AY

SEKİZ GİYDİRİLMİŞ ASGARİ ÜCRET + KDV/YIL

DOKUZ GİYDİRİLMİŞ ASGARİ ÜCRET + KDV/YIL

ON ALTI GİYDİRİLMİŞ ASGARİ ÜCRET + KDV/YIL

DETAYLAR İÇİN LÜTFEN PDF DOSYAYI İNDİRİNİZ…

TÜM (5) PROGRAM ÖZETİ İÇİN TIKLAYINIZ.

"...KONAKLAMA EN TEMEL İNSANLIK İHTİYACIDIR ve YALNIZCA GÜVENLİ ALANLARDA YAPILIR..."
© 2019 WORLD SAFE HOTELS CLUB. Tüm Hakları Saklıdır.
Turkey Safe Hotels Club is a member of World Safe Hotels Club
Web Tasarım